Społeczne Gimnazjum w Żarach      -      ul. 11 listopada 33,      68-200 Żary,      tel. 068-363-69-39,      e-mail: szkola@slo.zary.pl

 

 
 Obecnie gości on-line:  
 
 
  Aktualności
 
  Informacje o szkole
  Grono
  Plan lekcji
  Klasy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wykaz podręczników
 
  Najlepsi uczniowie
  Osiągnięcia sportowe
  Osiągnięcia edukacyjne
  Osiągnięcia plastyczne
 
  Kalendarz imprez
  Obóz integracyjny
  Bal sportowca
  Dzień chłopaka
  Dzień nauczyciela
  Inauguracja roku szkolnego
  Zakończenie roku szkolnego
  Boże Narodzenie
  Święta patriotyczne
  PCK
 
  Współpraca szkoły
  Galeria
  Prace uczniów
  Liga Mistrzów
  Archiwum
   
   
   
 

statystyka

 

LAUREACI ORAZ FINALIŚCI KONKURSÓW SZKOLNYCH 2017/2018
 

Rodzaj konkursu

Imię i nazwisko laureata

Imię i nazwisko finalisty

Opiekun

Język polski  

Joanna Stężycka

 

 

Zuzanna Kopernicka

Julia Żabska

Julia Słowikowska

p. B. Siemińska

p. W. Koszela

p. R. Szachnowski

Język angielski

Jakub Łojko

Paweł Lechocki

 

 

 

Nikola Orefice

p. D. Janicki

 

p. J. Czop

Język francuski

Julia Żabska

 

Anna Rzeźniczak

p. K. Habowska

Historia

 

 

Wojciech Górniewicz

p. M. Kuros

Matematyka

Jakub Łojko

 

Aleksandra Brudna

p. J. Dziurman

Kangur matematyczny

 

Bardzo dobry wynik:

Aleksandra Brudna

Wyróżnienia:

Miłosz Woźny

Kacper Dendewicz

Natalia Rosiak

Joanna Stęzycka

p. J. Dziurman

Oxford matematyczny

 

Laureaci III stopnia:

Wojciech Górniewicz

Aleksandra Brudna

Jakub Łojko

Laureaci IV stopnia:

Emilia Kapłon

Natalia Rosiak

Miłosz Woźny

Aleksandra Skomra

Laureaci V stopnia:

Kacper Dendewicz

Oliwier Butycz

Aleksandra Czekajło

Joanna Stężycka

Katarzyna Teresińska

p. J. Dziurman

Fizyka

Emilia Kapłon

Miłosz Woźny

 

p. J. Bugaj

p. B. Grabiec

Chemia

Sara Rakotoarison

 

 

 

p. B. Bulska

Biologia

Natalia Rosiak

Julia Żabska

Oliwier Butycz

Anna Rzeźniczak

Joanna Stężycka

Miłosz Woźny

p. K. Strykowska

 

 

 

Geografia

 

 

 

Kornelia Eliasz –Przygoda

Wojciech Górniewicz

 

 

Julia Żabska

Joanna Stężycka

Emilia Kapłon

Kacper Dendewicz

Jagoda Sikora

Oliwier Butycz

p. T. Krajzewicz

Olimpiada Przedsiębiorczości

Jakub Łojko

Paweł Lechocki

Kacper Rosiennik

 

p. M. Kuros

 

 

 

 

[powrót do głównej strony osiągnięć edukacyjnych]

 

 
 

Copyright © www.sg.zary.pl - 2008. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.