Społeczne Gimnazjum w Żarach      -      ul. 11 listopada 33,      68-200 Żary,      tel. 068-363-69-39,      e-mail: szkola@slo.zary.pl

 

 
 Obecnie gości on-line:  
 
 
  Aktualności
 
  Informacje o szkole
  Grono
  Plan lekcji
  Klasy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wykaz podręczników
 
  Najlepsi uczniowie
  Osiągnięcia sportowe
  Osiągnięcia edukacyjne
  Osiągnięcia plastyczne
 
  Kalendarz imprez
  Obóz integracyjny
  Bal sportowca
  Dzień chłopaka
  Dzień nauczyciela
  Inauguracja roku szkolnego
  Zakończenie roku szkolnego
  Boże Narodzenie
  Święta patriotyczne
  PCK
 
  Współpraca szkoły
  Galeria
  Prace uczniów
  Liga Mistrzów
  Archiwum
   
   
   
 

statystyka

 

LAUREACI ORAZ FINALIŚCI KONKURSÓW SZKOLNYCH 2010/2011


 

przedmiot

laureat

finalista

matematyka

Dąbek Krzysztof

Mokijewski Marek
Budzianowska Maria
Sowa Błażej

historia

Jagielska Aleksandra

Machynia Paula

fizyka

Dąbek Krzysztof

Mokijewski Marek

biologia

Lenkiewicz Sebastian
Goncerz Joanna
Rzetelska Agata

Hołyńska Joanna
Szajna Wojciech

język polski

Kordylewska Maria
Król Jakub

Bazylak Weronika
Ewiak Piotr
Pusiarka Justyna
Zakowicz Dorota
Olszański Robert
Krzyżaniak Marta

geografia

Oryszewska Linda
Mokijewski Marek
Olkiewicz Jan
Kościńska Aleksandra
Terepko Maciej

Grzywaczyk Mateusz

język angielski

Kamińska Marlena

Woźniak Bartek
Król Jakub

język francuski

Bołoczko Małgorzata
Koper Marlena

 

język niemiecki

 

Spichała Natali

 

 

 

 

Uczniowie, którzy osiągnęli średnią ocen powyżej 4,75:

KLASY I: 12

I a - 4

I b - 2

I c - 6

W. Bazylak – 5,17
F. Gul – 5,06
D. Kierc – 5,0
P. Paduszyński – 4,94

M. Rusak – 4,94
M. Ossowski – 4,76

J. Psiarska – 5,12
B. Pisarski  - 4,88
A. Saramaka – 4,82
B. Niedziela – 4,82
W. Medyński – 4,76
Ł. Oryszczak – 4,76

 

KLASY II: 8

II a – 3

II b - 2

II c – 3

W. Grzech – 4,86
D. Szachnowski – 4,79
B. Woźniak – 4,79

K. Bronowicka – 4,86
M. Egiert – 4,79

 

J. Hołyńska – 5,21
M. Mądrawska – 4,92
M. Grzywaczy – 4,91

 

KLASY III: 14

III a – 8

III b – 2

III c - 4

A. Klaja – 5,3
J. Król – 5,15
A. Rzetelska – 5,08
L. Oryszewska – 5,08
S. Lenkiewicz – 4,92
J. Koncerz – 4,92
M. Kortylewska – 4,92
B. Buganik – 4,77

P. Ewiak – 5,08
M. Mokijewski – 5,0

 

M. Kamińska – 5,23
K. Dąbek – 5,08
A. Kościńska – 5,08
M. Budzanowska – 5,08

 

Rodzaj konkursu:

Rok

Liczba Laureatów:

Liczba finalistów:

Opiekun:

Polonistyczny

2010/2011

2- Kordylewska Maria

 Król Jakub

2- Krzyżaniak Marta

 Olszański Robert

p. Siemińska

-

3- Zakowicz Dorota

 Ewiak Piotr

 Bazylak weronika
 

p. Koszela

-

1- Pusiarska Justyna

p. Szachnowski

Historyczny

2010/2011

1- Jagielska Aleksandra

1-  Machynia Paula

p. Partyka

Geograficzny

2010/2011

5- Oryszewska Linda

 Mokijewski Marek

 Olkiewicz Jan

 Kościńska Aleksandra

 Terepko Maciej
 

1- Grzywczyk Mateusz

p. Krajzewicz

Matematyczny

2010/2011

1- Dąbek Krzysztof

1- Budzanowska Maria

p. Paduszyńska

-

2- Sowa Błażej

Mokijewski Marek
 

p. Dziurman

Fizyczny

2010/2011

1- Dąbek Krzysztof

1- Mokijewski Marek

p. Bugaj

Biologiczny

2010/2011

3- Lenkiewicz Sebastian

 Goncerz Joanna

 Rzetelska Agata

2- Hołyńska Joanna

 Szajna Wojciech

p. Mroczek

J. angielskiego
,,Sounds Good”

2010/2011

-

2- Woźniak Bartosz

 

p. Litwin

 
p. Janicki

1- Kamińska Marlena

Król Jakub

J. francuskiego
,,Parlonsfranęais”

2010/2011

2- Bołoczko Małgorzata

 Koper Marlena

-

p. Rogowska

J. niemieckiego
,,Deutschmeister”

2010/2011

-

1- Spichała Natalia

p. Massier

XIV Konkurs Biblijny

2010/2011

-

3- Posch Krzysztof

Ewiak Piotr

Ochab Anna

s. Damaris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[powrót do głównej strony osiągnięć edukacyjnych]

   
 
 
 

Copyright © www.sg.zary.pl - 2008. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.