Społeczne Gimnazjum w Żarach      -      ul. 11 listopada 33,      68-200 Żary,      tel. 068-363-69-39,      e-mail: szkola@slo.zary.pl

 

 
 Obecnie gości on-line:  
 
 
  Aktualności
 
  Informacje o szkole
  Grono
  Plan lekcji
  Klasy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wykaz podręczników
 
  Najlepsi uczniowie
  Osiągnięcia sportowe
  Osiągnięcia edukacyjne
  Osiągnięcia plastyczne
 
  Kalendarz imprez
  Obóz integracyjny
  Bal sportowca
  Dzień chłopaka
  Dzień nauczyciela
  Inauguracja roku szkolnego
  Zakończenie roku szkolnego
  Boże Narodzenie
  Święta patriotyczne
  PCK
 
  Współpraca szkoły
  Galeria
  Prace uczniów
  Liga Mistrzów
  Archiwum
   
   
   
 

statystyka

 

LAUREACI ORAZ FINALIŚCI KONKURSÓW SZKOLNYCH 2003/2004
 

Nauczyciel:

Laureat:

Finalista:

p. T. Krajzewicz

geografia

Bartnik Wojciech- KO Gorzów Wlkp.

Aleksiejuk Grzegorz – KO Gorzów Wlkp.

Zaczkowski Michał – KO Gorzów Wlkp.

Szynkarzyński Michał - KO Gorzów Wlkp.

 

p. G. Kordylewska

 

język polski

 

 

Kołoda Katarzyna - KO Gorzów Wlkp.

Pastuszek Iga - KO Gorzów Wlkp.

Małkiewicz Katarzyna- KO Gorzów Wlkp.

Kolanko Natalia- KO Gorzów Wlkp.

Borowiec Joanna- KO Gorzów Wlkp.

Zaczkowski Michał- KO Gorzów Wlkp.

Bażańska Justyna- KO Gorzów Wlkp.

Noak Paulina- KO Gorzów Wlkp.

 

 

p. B. Mroczek

 

biologia

 

Aleksiejuk Grzegorz I miejsce- KO Gorzów Wlkp.

 

Aleksiejuk Grzegorz – I miejsce w województwie Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko – Planeta”  - Warszawa

 

 

Ciesielski Krzysztof  - KO Gorzów Wlkp.

Ciesielski Krzysztof – wyróżnienie - bardzo dobry  wynik w województwie Ogólnopolskiego Konkursu  Ekologicznego „Eko – Planeta” – Warszawa

Kolanko Natalia – KO Gorzów Wlkp.

Kolanko Natalia – II miejsce w  Wojewódzkiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia- Lubuski Zarząd PCK Zielona Góra

 

 

p. D. Sulczewski

 

język angielski

 

Sługocki Bartosz – I miejsce- KO Gorzów Wlkp.

 

 

 

Aleksiejuk Grzegorz- KO Gorzów Wlkp.

Szynkarzyński Michał- KO Gorzów Wlkp.

Zaczkowski Michał- KO Gorzów Wlkp.

Sługocki Bartosz -Ogólnopolski Konkurs Języka  Angielskiego - Poznań

 

 

p. Janicki

 

język angielski

 

 

 

 

Pyrzyńska Kornelia- Ogólnopolski  Konkurs Języka  Angielskiego - Poznań

Burczyńska Helena- Ogólnopolski  Konkurs Języka  Angielskiego - Poznań

 

 

p. T. Nowak

 

fizyka

 

 

Jarlaczyk Marita- KO Gorzów Wlkp.

 

 

 

 

 

p. B. Buzińska

 

chemia

 

 

Pilarczyk Kacper – I miejsce- KO Gorzów Wlkp.

 

 

 

 

p. Giecold

 

kółko teatralne

 

Małkiewicz Katarzyna

 

 

 

 

p. Bamberska

 

sztuka

 

 

 

 

Nowak Piotr- KO Gorzów Wlkp.

 

p. Mielnicka

 

język niemiecki

 

 

 

Burczyńska Helena - KO Gorzów Wlkp.

Burczyńska Helena- 9 m-ce w województwie Ogólnopolskiego Konkursu „Schprachdoctor 2004” - Łowcy Talentów Jersz Wrocław

Konrad Borowiec – 9 m -ce w województwie Ogólnopolskiego Konkursu „Schprachdoctor 2004” - Łowcy Talentów Jersz Wrocław

Aleksandra Hosaniak – 4 m -ce w województwie Ogólnopolskiego Konkursu „Schprachdoctor 2004” - Łowcy Talentów Jersz Wrocław

Piotr Rogowski – 8 m -ce w województwie Ogólnopolskiego Konkursu „Schprachdoctor 2004” - Łowcy Talentów Jersz Wrocław

Piotr Nowak – 9 m -ce w województwie Ogólnopolskiego Konkursu „Schprachdoctor 2004” - Łowcy Talentów Jersz Wrocław

 

p. Rogowska

 

język francuski

 

Wasielewski Piotr – I miejsce- KO Gorzów Wlkp.

 

 

 

p. Paduszyńska

 

matematyka

 

Jarlaczyk Marita- KO Gorzów Wlkp.

 

Jarlaczyk Marita – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Złota żaba”

 

 

 

 

 

 

p. Lewandowski

 

informatyka

 

 

Aleksiejuk Grzegorz- KO Gorzów Wlkp.

 

 

 

p. Partyka

 

historia

 

 

Aleksiejuk Grzegorz- KO Gorzów Wlkp.

 

 

 

p. Podbielska

 

język niemiecki

 

 

Bartosz Gwóźdź – I miejsce w województwie w  Ogólnopolskim Konkursie „Schprachdoctor 2004” - Łowcy Talentów Jersz Wrocław

 

 

 

[powrót do głównej strony osiągnięć edukacyjnych]

 

 
 

Copyright © www.sg.zary.pl - 2008. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.